aktualna pogoda:
°C
hPa
deszcz: 0.0 mm
wiatr: km/h
pogoda na 4 dni »

T. Love zagra w Pubie 21! Nie możesz tego przegapić!


środa 12 luty 2014 13:00

Lubisz dobrą muzykę? Na pewno ucieszy Cię fakt, że już w kwietniu do Turku zawita T. Love – jeden z najbardziej znanych zespołów polskiej sceny muzycznej. To będzie niezapomniany koncert! Gdzie? Oczywiście w Pubie 21 – muzyczne serce Turku tym razem zabije w rockowym rytmie. 

Kto nie zna T. Love? Ich hity towarzyszą nam nieprzerwanie od 1982 roku, łącząc w sobie wspaniałą muzykę i niebanalne teksty. „Ajrisz”, „Warszawa”, „King” czy „Święty” - utwory zespołu codziennie można usłyszeć w polskich stacjach radiowych. Charyzmatyczny głos wokalisty, Muńka Staszczyka, a także rockowy repertuar, który przez lata czerpał inspirację z punka czy reggae zjednały grupie ogromną rzeszę fanów.

Już 5 kwietnia o godz. 20.00 zespół zagra w Pubie 21, który po raz kolejny funduje nam muzyczną ucztę. Zainteresowani? Zapraszamy do udziału w koncercie! Koszt biletów wynosi 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu. Tego nie można przegapić!

ma

 
 

Zobacz także:


Strona główna  •   Turek.net.pl •  

Strony portalu Sieradz.info.pl są monitorowane przez Google Analytics •  Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz plików cookie •  Projekt, realizacja, hosting online24.pl