aktualna pogoda:
°C
hPa
deszcz: 0.0 mm
wiatr: km/h
pogoda na 4 dni »

Policjanci z Sieradza na pomoc Ukrainie


sobota 05 marzec 2022 15:00

Od kilku dni na terenie Ukrainy rozgrywają się dramatyczne wydarzenia. Wielu Ukraińców, głównie kobiet z dziećmi szuka schronienia w naszym kraju. Sieradzcy policjanci po raz kolejny udowodnili, że pomoc drugiemu człowiekowi to przewodnie motto naszej służby. Dzięki inicjatywie dzielnicowej sierż. sztab. Annie Kalisiewicz, funkcjonariusze zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla dwóch ukraińskich rodzin z dziećmi.

Sieradzcy policjanci włączyli się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Natychmiast odpowiedzieli na apel wsparcia kobiet z dziećmi, które uciekając przed wojną znalazły schronienie w naszym kraju. Inicjatorką tej szczytnej akcji była dzielnicowa sierż. sztab Anna Kalisiewicz, która nagłośniła zbiórkę wśród funkcjonariuszy sieradzkiej jednostki. Zebrano odzież, artykuły spożywcze, higieniczne i  chemiczne.

Dzięki wsparciu wielu osób, środki niezbędne do codziennego funkcjonowania trafiły już do potrzebujących rodzin. W ten sposób dołożyliśmy swoją cegiełkę do tego, aby w tym wyjątkowo trudnym i dramatycznym czasie wesprzeć tych, którzy tej pomocy potrzebują. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebna pomoc. Pomagamy i chronimy.

 
 

Zobacz także:


Strona główna  •   Turek.net.pl •  

Strony portalu Sieradz.info.pl są monitorowane przez Google Analytics •  Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz plików cookie •  Projekt, realizacja, hosting online24.pl