aktualna pogoda:
°C
hPa
deszcz: 0.0 mm
wiatr: km/h
pogoda na 4 dni »

Złoczewscy policjanci odzyskali skradzione na początku lutego rowery


sobota 05 marzec 2022 15:00

Złoczewscy policjanci odzyskali skradzione na początku lutego rowery o łącznej wartości ponad 2 tysięcy złotych. Zatrzymany został 57-letni sprawca, który usłyszał już zarzuty . Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku lutego 2022 roku,  na terenie Złoczewa , doszło do kradzieży dwóch rowerów. Sprawca wszedł do budynku mieszkalnego i wykorzystując brak zabezpieczenia oraz nieuwagę właściciela, z korytarza ukradł rower. Po kilku dniach wrócił w to samo miejsce i skradł kolejny jednoślad. Osoba pokrzywdzona wyceniła wartość strat na ponad 2  tysiące złotych.  Funkcjonariusze z miejscowego komisariatu przez dwa tygodnie prowadzili intensywne działania, w wyniku których 21 lutego ustalili i zatrzymali  podejrzanego o oba przestępstwa.

Złodziejem okazał się nim 57-letni mieszkaniec Złoczewa, który już wcześniej notowany był za kradzieże. W trakcie prowadzonych czynności, na terenie posesji, gdzie  zamieszkiwał , policjanci odnaleźli skradzione rowery. Mężczyźnie postawiono zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sieradz

 
 

Zobacz także:


Strona główna  •   Turek.net.pl •  

Strony portalu Sieradz.info.pl są monitorowane przez Google Analytics •  Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz plików cookie •  Projekt, realizacja, hosting online24.pl