aktualna pogoda:
 21 °C
1011 hPa
deszcz: 0.0 mm
pogoda na 3 dni »

Zobaczył radiowóz, uciekł w krzaki


Środa 07-12-2011 16:00

Iście ułańską fantazją wykazał się pewien nietrzeźwy kierowca. Na widok policjantów porzucił auto i wziął nogi za pas.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Sieradzu do dość zaskakującego zdarzenia doszło wieczorem 1 grudnia. Wtedy to w Brąszewicach ulicą Mostową jechał mężczyzna, kierujący samochodem marki Opel Astra. W pewnym momencie, gdy dostrzegł jadący za nim radiowóz zdecydował się na śmiały krok. Mieszkaniec powiatu sieradzkiego zjechał na pobocze i uciekł w krzaki.

Jak można podejrzewać, brawurowy plan nie powiódł się, a żwawy kierowca wpadł w ręce policjantów. Ci szybo stwierdzili, iż uciekinier na pewno nie jest trzeźwy. 26-latek miał 2.8 promila alkoholu w organizmie. Na domiar złego nie posiadał prawa jazdy.

Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz mandat karny w wysokości 500 złotych.

AW
Źródło: www.sieradz.policja.gov.pl



 

Dodaj nowy komentarz


Redakcja portalu Sieradz.info.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Sieradz.info.pl
* pola wymagane

Zobacz także:


Strona główna  •   Informacje •   Pogoda •   Ogłoszenia •   Informator •   Co jest grane? •   Praca •   Rozkład PKS Sieradz •   Redakcja

Strony portalu Sieradz.info.pl są monitorowane przez Google Analytics •   Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu

Linki sponsorowane: -  obróbka drewna CNC -  meble kuchenne -  namioty reklamowe